Rezerwuj pobyt! +48 798 292 303
kontakt@nadmorskaosada.pl

O Nas

Odpoczynek z dala od zgiełku miasta

Cudowne miejsce, aby się zatrzymać...

Pleśna to nieduża miejscowość nad Bałtykiem, leżąca na terenie Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego (obszar krajobrazu chronionego) – 400m od plaży. Jej teren jest niestrzeżony, a za względu na oddalenie od kurortów także mało uczęszczany. Dodatkowymi atutami tego miejsca są wydmy przybrzeżne porośnięte sosnowym lasem i różnorodną dziką roślinnością. Woda w Bałtyku posiadająca pierwszą klasę czystości oraz specyficzny bioklimat z powietrzem pełnym jodu sprawiają, że Pleśna i położony w niej nasz ośrodek nadają się idealnie na udany wypoczynek.


Nadmorska Osada w Pleśnej to doskonałe miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi

Wyjątkowe miejsce blisko Ciebie

W bajecznym krajobrazie otoczonym przez sosnowe lasy – w miejscowości liczącej piętnastu mieszkańców, znajdują się nasze domy. Na piaszczystą plażę od ośrodka idziemy 8 minut – ścieżką przez piękny sosnowy las. W odległości 150m znajduje się stołówka, gdzie istnieje możliwość wykupienia posiłków. W odległości 200m jest sklep spożywczy oraz bar „Tina”, gdzie organizowane są wieczory meczowe i karaoke.

Wszystkie domki dostosowane są dla rodzin z małymi dziećmi. W domkach znajdziecie Państwo również standardowe wyposażenie takie jak: czajnik, mikrofala, toster, sztućce, ekspres do kawy, garnki, talerze oraz inne wyposażenie kuchenne. Mogą Państwo dodatkowo wypożyczyć żelazko, wanienkę czy też łóżeczko turystyczne dla dziecka

Co mówią o nas Goście?

Spędziliśmy w Pleśnej wspaniałe wakacje w Lipcu 2018 roku. Na codzień mieszkamy w dużym mieście i pobyt w Nadmorskiej Osadzie pozwolił nam na naładowanie „akumulatorów” na cały kolejny rok. Na pewno do Was wrócimy!
Zofia z Rodziną
Poznań
Nadmorską Osadę znaleźliśmy zupełnie przypadkiem. Szukaliśmy miejsca położonego z dala od dużych kurortów, gdzie plaże nie są wypełnione przez ludzi. W Pleśnej odnaleźliśmy upragniony spokój i miłą atmosferę. Serdecznie polecamy!
Adam i Monika
Bydgoszcz

Wszystkie opinie naszych Gości są dla nas szczególnie ważne, zachęcamy do przesyłanie ich na nasz adres e-mailowy: 

kontakt@nadmorskaosada.pl