Rezerwuj pobyt! +48 798 292 303
kontakt@nadmorskaosada.pl

Dom na sprzedaż

Domek z ogródkiem na sprzedaż w Pleśnej

Cena 319 000 zł!

Dom, który oferujemy na sprzedaż, znajduje się na osiedlu dwukondygnacyjnych budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej w nadmorskiej miejscowości Pleśna. Zajmuje powierzchnię 70 m² (parter + piętro). Dom wystawiany jest na sprzedaż wraz z ok. 25 m² ogródkiem.

Ściany wewnętrzne wykonane są z betonu komórkowego, z kolei zewnętrzne – ocieplone styropianem – z cegły kratówki. Strop i dach o konstrukcji żelbetowej pokryty blachą. Cały dom, który oferujemy na sprzedaż, stylizowany jest na zabudowę szachulcową. Zapraszamy do Pleśnej!

Dom w Pleśnej – pełna własność z Księgą Wieczystą

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej wyposażony w wewnętrzne elewacje – wodociągową, kanalizacyjną oraz elektryczną. Ogrzewanie nadmuchowe z kominka rozprowadza ciepło do pomieszczeń na piętrze.

Dom z ogródkiem na sprzedaż – wysoka jakość wykończenia!

Proponowany przez nas dom w Pleśnej wyróżnia wysoka jakość wykonania. W łazience na ścianie położone są płytki, a na podłodze terakota z Ceramiki Tubądzin. Biały montaż pochodzi od producenta Koło (model Primo). Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową oraz ogrzewacz pojemnościowy wody. Na parterze domu wykonane zostały betonowe posadzki z ociepleniem styropianem oraz terakota. Na piętrze znajdują się również betonowe posadzki, a także wykładzina dywanowa. Ściany oraz sufity są pomalowane dwukrotnie białą farbą emulsyjną, a schody na piętro pokryte płytkami ceramicznymi. Ponadto murowany domek w Pleśnej wyposażony jest w parapety wewnętrzne i zewnętrzne, a także podwieszany sufit na parterze. Dom jest wykończony oraz umeblowany. Sprawdź podstronę domki, by poznać więcej szczegółów.